دوره آنلاین خود را ساده و حرفه‌ای در ویدومیت برگزار کنید!

فروش راحت و آنلاین دانش و تجربه شما

تجربه و دانش خود را آنلاین با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید و یک منبع درآمدی جدید داشته باشید. مخاطبان بیشتری داشته داشته باشید و میزان مشارکت آن‌ها را با محتوای خوب چند برابر کنید. و در نهایت تخصص و مهارت خود را به یک کسب و کار سود آور تبدیل کنید!

ویدومیت چطور راه را برای برگزاری هرچه بهتر کلاس‌های آنلاین باز می‌کند؟

دانشجویان آینده‌نگر را پیدا کنید!

مخاطبان مورد نظر خود را با هدف تبدیل آن‌ها به مشتری پیدا کنید.
ابزارهای مورد نیاز:

توضیح دهید که دانش شما چطور به آن‌ها کمک می‌کند؟

ارزش آن‌چه که شما ارائه می‌دهید را از طریق ایمیل‌، برگزاری وبینار و ارسال پیامک‌ توضیح دهید.
ابزارهای مورد نیاز:

مخاطب خود را به مشتری تبدیل کنید!

آنچه که از مخاطب خود فهمیده‌اید را به پیشنهادهای مناسب تبدیل کنید!
ابزارهای مورد نیاز:

فروش و بازاریابی دوره‌های آنلاین شما با ویدومیت در سه قدم ساده!

ویدومیت صرفا یک پلتفرم برگزاری دوره‌های آنلاین نیست. بلکه در فروش و بازاریابی آن‌ها
به شما کمک می‌کند. شما با ویدومیت می‌توانید فروش و بازاریابی را در سه قدم ساده طی کنید:

قدم اول: بازدید از صفحات خود را بیشتر کنید و سرنخ‌‌های تازه ایجاد کنید!

مخاطب مورد نظر خود را مشخص کنید و توضیح دهید که محتوای دوره آنلاین شما چگونه به آن‌ها کمک می‌کند تا دانش کسب کنند یا مشکلات آن‌ها را حل کنند. از این اطلاعات در شبکه‌های اجتماعی خود استفاده کنید و مخاطبان خود را به سمت صفحات اختصاصی خود هدایت کنید. حالا شما می‌توانید از ایمیل یا موبایل بازدید کنندگان خود را در ازای ارائه محتوای رایگان دریافت کنید!

ارتباط خود با مخاطبتان را حفظ کنید!

حالا که مخاطبان به پایگاه مشتریان شما پیوسته‌اند، امکان ادامه ارتباط برای شما فراهم شده است. مجموعه‌ای از ایمیل‌ها یا پیامک‌های تبلیغاتی یا آموزشی تهیه کنید، که توضیح می‌دهد دانش، تجربه، محصولات و خدمات شما چگونه به آن‌ها کمک می‌کند.

آن‌ها را متقاعد کنید تا به شما بپیوندند!

تلاش کنید تا مخاطبان خود را به سمت صفحه اختصاصی خود هدایت کنید. محتوای دوره‌های آنلاین خود را بگویید و توضیح دهید این دوره‌ها چه سودی برای آن‌ها دارد و چطور مشکلات آن‌ها را حل می‌کند. حالا یا با استفاده از فرم‌های اختصاصی، ایمیل یا موبایل آن‌ها را دریافت کنید یا آن‌ها را متقاعد کنید از خدمات شما استفاده کنند.

روبروی مخاطبان خود قرار بگیرید!

تبلیغات را فراموش نکنید. صفحات اختصاصی خود را در شبکه‌های اجتماعی تبلیغ کنید و مخاطبان خود را به سوی این صفحات هدایت کنید. این کار یک شروع قدرتمند برای شروع گفتگو با مخاطبان‌تان است. می‌توانید یک لیست ایمیل یا موبایل از بازدید کنندگان خود را دریافت کنید و یک پایگاه داده‌های خوب از مخاطبان‌تان داشته باشید.

قدم دوم: از طریق کانال‌های مختلف ارتباط برقرار کنید!

قبل از این‌که مخاطبان شما تبدیل به مدافعان برند شما شوند، شما را باید به عنوان یک منبع اطلاعاتی معتبر ببینند. برای مخاطبان خود ایمیل‌هایی با محتوای آموزشی ارسال کنید یا آن‌ها به وبینارهای رایگان دعوت کنید. مخاطبان شما را بیشتر ببینند تا راحت‌تر به شما اعتماد کنند و به این نتیجه برسند که دانش شما ارزش پرداخت کردن مبلغ دوره را دارد.

با صفحات آماده ویدومیت سریع‌تر آنلاین شوید!

ما صفحات اختصاصی آماده به شما ارائه می‌دهیم که امکان شخصی سازی دارند و برای موتورهای جستجو بهینه شده‌اند. با این صفحات آماده هر چه سریع‌تر آماده فروش خواهید شد.

مخاطبان خود را آماده خرید کردن از شما کنید!

برای حفظ علاقه و ایجاد ارتباط بهتر، یک وبینار رایگان برگزار کنید و از آن به عنوان یک بستر برای توضیح دوره آنلاین خو استفده کنید و مخاطب را به خرید دوره متقاعد کنید.

به راحتی ایمیل و پیامک ارسال کنید!

با ارسال ایمیل‌ و پیامک‌های شخصی سازی شده‌ با مخاطبان خود مستقیما در تماس باشید و محتوای مرتبط با دوره خود را به راحتی ارسال کنید.

راهنمای رایگان و قدم به قدم فروش دوره‌های آنلاین

خواندن این کتاب به شما کمک می‌کند که مطمئن شوید، دوره آنلاین شما از همه نظر عالی است!

در این کتاب الکترونیکی برای شما توضیح داده‌ایم که چگونه از ویدومیت برای بازاریابی دوره‌ آنلاین خود استفاده کنید، مخاطب مناسب را پیدا کنید و چگونه از فروش دانش و تجربه خود، بیشترین درآمد را کسب کنید.

قدم سوم: شروع به فروختن دانش و تجربه خود کنید!

حالا دیگر همه چیز آماده شده و مخاطب شما هم اشتیاق به خرید دارد. از ابزار یکپارچه فروش ویدومیت نهایت بهره را ببرید و از دانش و تخصص خود به درآمد و سودآوری برسید. با پرداخت آنلاین ویدومیت، دانش و تجربه شما به درآمد تبدیل می‌شود.

فروختن را ساده‌تر کنید!

ویدومیت به شما کمک می‌کند تا در کنار دوره‌های آنلاین خود، محصولات و خدمات خود را هم به سادگی به فروش برسانید.

با اتوماسیون بازاریابی ویدومیت، سریع‌تر بفروشید!

با استفاده از صفحه اختصاصی که ویدومیت در اختیار شما قرار می‌دهد و امکان پرداخت آنلاین، سریع‌تر خدمات و دوره‌های خود را بفروشید.

فروختن دانش و تجربه یا ساختن دوره‌های آموزشی آنلاین نیاز به برنامه ریزی و اجرا صحیح دارد. شما باید مخاطب خود را بشناسید و محتوا و بازاریابی خود را بر اساس نیاز آن‌ها انجام دهید. از ویدومیت برای فروش و اشتراک دانش و تجربه خود استفاده کنید. صفحه اختصاصی، پایگاه داده‌های مشتریان، امکان ارسال ایمیل و پیامک داشته باشید تا مطمئن شوید که همه چیز با بالاترین کیفیت ممکن اجرا می‌شود و فروش موفقی را تجربه خواهید کرد.

ویدومیت را رایگان امتحان کنید!

۱۴ روز از خدمات ویدومیت به صورت رایگان بهرمند شوید!