ویدومیت
ویدومیت پلتفرمی برای ارتباط ویدویی آسان است. شما با ویدومیت می‌توانید به راحتی وبینار، دوره‌های آنلاین و وب کنفرانس برگزار کنید.

۳ نکته مهم برای برگزاری یک وب کنفرانس عالی

0

دور نمای نشستن در یک جلسه کاری همیشه همه را به هیجان نمی‌آورد. به خصوص اگر آن جلسات قرار است به صورت کنفرانس ویدیویی انجام شود. یا برخی اوقات زمان زیادی در این جلسات، می‌تواند صرف مسائل غیر ضروری شود که باعث سرخوردگی شرکت کنندکان می‌شود.

در حقیقت برگزاری جلسات بی هدف می‌تواند علاوه بر تلف کردن وقت ارزشمند، روی بهره وری کارکنان شما اثرگذار باشد. اما اگر یک جلسه را هدفمند برگزار کنید و بدانید که خروجی اصلی جلسه چه باید باشد، می‌توانید بهترین جلسات را برگزار کنید. در این مقاله ما ۳ نکته مهم برای برگزاری کنفرانس ویدیویی هدفمند با بهره وری بالا را برای شما توضیح می‌دهیم.

 

۱. از قبل دستور کار جلسه را بنویسید و ارسال کنید

اگر شرکت کنندگان جلسه، دستور جلسه را ندانند، این جلسات بسیار بی‌هدف خواهند بود. چون نمی‌دانند که قرار است دقیقا چه اتفاقی بیفتد. به همین دلیل ارسال دستور العمل جلسه بسیار مهم است. همچنین به این نکته توجه کنید که در دستورالعمل ارسال شده، نکات اصلی که می‌خواهید درباره آن صحبت کنید را بنویسید.

داشتن یک دستور کار باعث ایجاد ساختار در جلسه می‌شود و به شما کمک می‌کند تا مفیدترین زمان ممکن را داشته باشید. هنگامی که همه چیز را یادداشت کنید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز را به صورت شفاف توضیح داده‌اید، حتی ممکن است متوجه شوید که زودتر از تصور به نتیجه رسیده‌اید و می‌توانید جلسه را زود تمام کنید. این یک خبر خوب برای بهره وری همه افراد است زیرا می‌توانند به کارهای خود برگردند.

 

۲. برقراری ارتباط در کنفرانس ویدیویی را آسان کنید

چقدر زمان برای برقرار ارتباط ویدیویی می‌کنید یا چقدر طول می‌کشد تا همه در یک کنفرانس ویدیویی حضور پیدا کنند؟ ممکن است افراد دعوت شده یادشان برود که جلسه دارند یا ندانند که چطور باید وارد کنفرانس شوند.

نرم افزارهای زیادی برای برقراری ارتباط ویدیویی وجود دارند. در مقاله‌ای به طور مفصل توضیح دهیم که چرا نباید ا نرم افزارهای معمولی برای برقراری کنفرانس ویدیویی در کسب و کارها یا برای ارتباط با مشتری استفاده کرد.

ویدومیت به شما اجازه می‌دهد تا به ساده‌ترین روش ممکن ارتباط ویدیویی برقرار کنید. این ارتباط از طریق مرورگر شما انجام می‌شود و به شما اجازه می‌دهد تا ارتباط تصویری بسیار با کیفیتی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن برقرار کنید.

 

۳. در صورت لزوم پیگیری کنید

هنگامی که یک جلسه به پایان رسید ، یک ایمیل ارسال کنید که خلاصه آنچه اتفاق افتاده است را بیان می‌کند و در صورت نیاز لینکی از فایل ضبط شده جلسه را ارائه دهید. این یک رویکرد خوب است، زیرا آنچه را همه اتفاقات جلسه را پوشش می‌دهد و اگر شخصی مواردی را فراموش کرد می‌تواند با مشاهده فایل، آن را به یاد بیاورد.

 

سخن پایانی

ویدومیت یک پلتفرم محبوب و مناسب برای برگزاری وب کنفرانس و وبینار است. تنها چیزی که شما و کارمندانتان به آن نیاز دارید، انتخاب یک مرورگر ساده اینترنتی و یک دوربین است. شما با ویدومیت می‌توانید از هر جایی و با چند کلیک ساده جلسات خود را برگزار کنید. پلنوین همانطور که از نامش پیداست بر پایه وب طراحی شده و برقراری جلسات را با یک کلیک و بدون نصب نرم افزار اضافه امکان پذیر می‌کند


از این مطلب خوشتان آمد؟ به آن چه امتیازی می‌دهید؟ 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (کسی هنوز رای نداده!)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.