ویدومیت
ویدومیت پلتفرمی برای ارتباط ویدویی آسان است. شما با ویدومیت می‌توانید به راحتی وبینار، دوره‌های آنلاین و وب کنفرانس برگزار کنید.

چطور می‌توانید با برگزاری کنفرانس آنلاین ویدیویی دنیا را نجات دهید؟

0

تاکنون به فکرتان رسیده که چطور می‌توانید نقش‌تان را در نجات زمین ایفا کنید؟ اگر هنوز برای پاسخ صحیح به این سوال شک دارید، ما می‌توانیم راه‌کاری به شما ارائه کنیم. برقراری ارتباط ویدیویی آنلاین به جای ارتباط حضوری!

حتما با شنیدن این جواب اولین فکری که با خود می‌کنید این است که «اینا هم فقط به فکر جیب خودشونن و به خاطر کارشون، هر چیزی رو می‌گن!»

اما اگر در ادامه با ما همراه شوید، ما به شما خواهیم گفت که ویدومت چگونه می‌تواند کمک کند تا سیاره‌ای بهتر و سالم‌تر داشته باشیم.

 

کارمندان

کنفرانس ویدیویی یا همان وب کنفرانس‌ها این امکان را به شما و همه کسانی که از آن استفاده می‌کنند، می‌دهد که برنامه خود را از قبل مشخص کنند و کارهای خود را برنامه ریزی کنند. همچنین ارتباط ویدیویی آنلاین به شما آزادی عمل می‌دهد تا در هر کجا که باشید، ارتباط خود را به راحتی برقرار کنید. این موضوع فقط برای کارمندان و کسب‌وکار ها نیست. اعضای یک خانواده هم می‌توانند به راحتی با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

طبق مطالعه‌ای که درباره تاثیر ارتباط آنلاین برای کسب و کارها انجام شد، این موضوع به اثبات رسید که ارتباط ویدیویی نه تنها می‌تواند تاثیر اقتصادی مناسبی در کسب‌وکارها داشته باشد بلکه به کارمندان هم کمک می‌کند تا تعادل بسیار خوبی بین کار و زندگی خود ایجاد کنند.

ارتباط ویدیویی آنلاین همچنین برخی از موانع موجود در ساختارهای سازمانی فراموش شده را برطرف می‌کند. ارتباط ویدیویی به کارمندان این امکان را می‌دهد تا با خواندن زبان بدن و نشانه‌های غیر کلامی، ارتباط عمیق‌تر در شرکت برقرار کنند. اهمیت وجود ارتباط و اعتماد بالا برای پیشبرد بهتر کارها در یک سازمان را نمی‌توان دست کم گرفت.

زمین

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از وب کنفرانس و برگزاری وبینار، کمک به سبز بودن کره زمین با کاهش انتشار گازهای CO2 ناشی از سفرهای کاری است. شما با کمک پلنوین می‌توانید تنها با فشردن یک دکمه با همکاران، شرکا و مشتریان خود از هر کجای دنیا ارتباط برقرار کنید. دیگر نیازی نیست برای جلسات بین شهری یا بین المللی از وسایل نقلیه استفاده کنید. با کمک پلنوین و سیستم ارتباط ویدیویی آنلاین این شرکت، این احساس را خواهید داشت که در یک اتاق حضور دارید و باهم گفتگو می‌کنید.

بر اساس اطلاعات شرکت Global Workplace Analytics در سال ۲۰۱۷، تاثیر افراد دور کار در کره زمین همان تاثیری را که کاشتن یک جنگل در پاکیزگی هوا می‌گذارد، دارد. آن‌ها همچنین این تخمین می‌زنند کارمندانی که دو تا سه روز در هفته در خانه کار می‌کنند، باعث کاهش انتشار تا ۵۴ میلیون تنی گازهای خانه‌ای در هوا در طول یک سال می‌شوند. شما با به کارگیری سیستم ارتباط ویدیویی آنلاین پلنوین می‌توانید به کاهش انتشار گازهای گل‌خانه‌ای کمک بسیاری کنید.

سود رسانی

همیشه سود رسان بودن کسب‌وکار، مهم‌ترین دغدغه صاحبان آن است. استفاده از سیستم های کنفرانس آنلاین می‌تواند باعث کاهش زمان جلسات و مفید بود زمان آن‌ها و در نتیجه زمان را برای اجرای بهتر کار بیشتر می‌کند. بنابراین شما می‌توانید روی مفید بودن جلسات، بهتر شدن کار اجرایی و مهم‌تر از همه سود رسانی بیشتر حساب باز کنید. همچنین با آنلاین کردن جلسات خود می‌توانید در هزینه‌های مربوط به برگزاری جلسات صرفه جویی کنید.

 

سخن پایانی

ویدومیت یک پلتفرم محبوب و مناسب برای برگزاری کنفرانس‌ آنلاین است. تنها چیزی که شما و کارمندانتان به آن نیاز دارید، انتخاب یک مرورگر ساده اینترنتی و یک دوربین است. شما با ویدومیت می‌توانید از هر جایی و با چند کلیک ساده جلسات خود را برگزار کنید. پلنوین همانطور که از نامش پیداست بر پایه وب طراحی شده و برقراری جلسات را با یک کلیک و بدون نصب نرم افزار اضافه امکان پذیر می‌کند


از این مطلب خوشتان آمد؟ به آن چه امتیازی می‌دهید؟ 1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره (کسی هنوز رای نداده!)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.