درباره ما

همه ما هنوز ایام گذشته بازاریابی، فروش و تدریس را به یاد داریم. دورانی که افراد و کسب‌وکارها به امید این‌که مخاطب پیام آن‌ها را دریافت خواهد کرد، پیام خود را در هر کانال ارتباطی که دستشان می‌رسید منتشر می‌کردند. اما زمانه عوض شده. حالا دیگر ویدومیت وجود دارد تا به شما کمک کند با مخاطب خود رو در رو هدفمند صحبت کنید و پیام‌های کسل کننده را به مکالماتی جذاب تبدیل کنید که مخاطب شما را به فکر فرو می‌برد و روابط محکم‌تری ایجاد می‌کند.

ما باور داریم زمانی که شما این قدرت را پیدا می‌کنید تا داستان خود را رو در روی مخاطب به اشتراک بگذارید، می‌توانید بسیار راحت‌تر و هدفمندتر روی مخاطب خود تاثیر بگذارید.

هدف ما در ویدومیت کمک به افراد و کسب‌وکارهایی هست که بدنبال برقراری ارتباط بهتر و هدفمند هستند. چه این ارتباط درون سازمانی باشد و چه به قصد ارتباط بهتر با مشتری و مخاطب صورت بگیرد، ویدومیت خدمات جذابی برای ارائه به شما دارد.

ویدومیت جامع‌ترین پلتفرم برگزاری وبینار، ویدیو کنفرانس و دوره ‌آنلاین است. ویدومیت در یک بستر ابری تمامی نیازهای شما را برای برگزاری هر چه بهتر و با کیفیت‌تر یک روادید آنلاین، برطرف می‌کند. هدف ما ارائه پلتفرمی یکپارچه است تا بتوانید بهتر و راحت‌تر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید. ما اعتقاد داریم که شما هم باید همانند ویدومیت تفاوت‌ها را رقم بزنید و تنها به امکانات معمولی مانند اشتراک فایل و دسکتاپ، وایت‌برد دیجیتالی یا نمایش اسلاید بسنده نکنید. ما باور داریم برای برگزاری یک روادید آنلاین و متفاوت، باید علاوه بر داشتن محتوای خوب، ارتباط فوق‌العاده‌ای هم با مخاطب خود برقرار کنید. به همین دیلیل ما در ویدومیت پا فراتر گذاشته‌ایم ابزاری نظیر سیستم گزارش‌گیری و بازاریابی را در اختیار شما قرار می‌دهیم تا هر چه بهتر با مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید و آن‌ها را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید.